טיול מאורגן לדרום קוריאה בזול

0 932

טיול מאורגן לדרום קוריאה שמתאים את עצמו לכולנו

טיול מאורגן לדרום קוריאה – תכננתי עבורכם חבילות טיול גמישות שמתאימות לרובכם. הטיולים תוכננו בקפידה על מנת שתטוסו בראש שקט ובזול עם מלווה. הטיול הוא בדומה לטיול מאורגן מטעם סוכנות נסיעות.

טיול לדרום קוריאה - סיאול
טיול לדרום קוריאה
טיול לדרום קוריאה - האי ג'ג'ו
טיול לדרום קוריאה
  • ההבדל בין טיול מאורגן מטעם סוכנות נסיעות לבין טיול מאורגן עצמאי:

פחות או יותר אותו טיול. רק שבטיול מאורגן מטעם סוכנות נסיעות מגיע מדריך טיולים שבאחריותו לסמן V על כל המקומות הרשומים בתכנית טיול שנסגרו מראש. מדובר בטיול מלחיץ מבחינת שעות לא גמישות ולפעמים בא לכם להישאר במקום שממש אהבתם, במקרה כזה לא ניתן להישאר עוד. אם פספסתם את שעת העלייה לאוטובוס כי קמתם מאוחר יותר, על חשבונכם להגיע ליעדו שהאוטובוס אמור להגיע אם אתם רוצים להמשיך בטיול המאורגן. היבט נוסף הוא ההיבט הכלכלי, טיול מאורגן מטעם סוכנות נסיעות הוא קצר יותר ויוצא יקר ואפילו עד מאוד.

בטיול מאורגן עצמאי מטעמי, אני דואג שיהיה מפגש אחד לפחות לפני הטיסה על מנת שתוכלו להכיר את האנשים האקראיים שיטוסו יחד איתכם וגם לשמוע מהמלווה שתכירו על הטיול שיהיה לכם. בפגישה הזו תשמעו אילו אטרקציות ומקומות יש במסלול שלכם ואתם תבחרו יחד מה בא לכם מהרשימה שתוצג בפניכם. בטיול עצמו אתם תפגשו את המלווה בשדה ועד תום הטיול. לא יהיו אוטובוסים ומלונות (למעט בקשות בתוספת תשלום). בתכנית הטיול שלי יש טיסות מוזלות ודירות להשכרה ברמה מאוד גבוהה. כולנו נהנה יחד עם המלווה אשר תפעיל מידי פעם ערבי חברה ותכין ארוחות שישי. מדובר במלווה שמכירה את דרום קוריאה, שמוכנה להראות לכם את המזרח שלא כולם מכירים. היבט נוסף הוא ההיבט הכלכלי, טיול מאורגן מטעמי יוצא זול בהרבה מטיול מאורגן מטעם סוכנות נסיעות.

  • אם הנכם מעוניינים בטיול מאורגן עצמאי – אתם מוזמנים למלא את הטופס לקבלת הצעת מחיר:

התאריכים של הטיולים המאורגנים עצמאית נכון לשנת 2017 הם:

  • טיול ל-10 ימים – 28.6-8.7.
  • טיול ל-14 ימים – 10.5-24.5, 14.6-28.6, 30.8-13.9, 13.9-27.9.
  • טיול ל-21 ימים – 20.4-11.5, 24.5-14.6, 19.7-9.8, 9.8-30.8, 27.9-18.10.

את התאריך טיול שאתם מעוניינים להצטרף אליו, תוכלו לרשום ב’הערות’ בטופס.

תיהנו בטיול מאורגן, לא משנה איזה. :-]

אם יש לכם שאלות, נא אל תהססו לשאול – אתם יכולים לשלוח ב-SMS או בוואטסאפ לי או לאתי, או לשלוח הודעה פרטית בדף העסקי של רז למטיילים.

[kkstarratings]

השאר תגובה

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.