טיפים למטייל – קבוצות הפייסבוק שייתנו לכם בכייף!

2,313

הקבוצות למטיילים בפייסבוק שאפשר לקבל מהן טיפים מעולים לחופשה שלכם בחו"ל

 

תחשבו על זה – אתם רוצה לטוס למדינה כלשהי אך לא יודעים מהיכן להתחיל לתכנן את הטיול או לא מכירים אותה מספיק כמו איך ואיפה להמיר כסף או להסתדר עם אמצעי התחבורה שם. תוכלו לשאול כל שאלה שתרצו לקבל עליה תשובה מהמומחים שהיו שם או מאלה שגרים שם.

תחשבו גם על זה – אתם נמצאים בעיר במדינה כלשהי ואתם צריכים לקנות לאחיינים שלכם צעצועים מדהימים, תוכלו לשאול בקבוצת המדינה מה המחירים הממוצעים ו/או היכן ניתן לקנות את הזולים ביותר או אפילו להתייעץ איתם מה כדאי לקנות להם. כל מי שהיה שם וקנו את הצעצועים מכירים ויודעים היכן זול – ימליצו לכם ישר!

וגם על זה – אתם יכולים גם למצוא לכם חברים או שותפים לטיול דרך הקבוצות לפני הטיסה או על הדרך, אין חוויה יותר מדהימה מלהכיר אנשים חדשים לפני הטיסה ועל הדרך. בטוחני שבכל קבוצה יהיה מישהו שישמח להצטרף אליכם. גם אלה שחזרו מעלים תמונות מהממות מהחוויות שלהם וימליצו לאחרים לאן לטוס ואיפה להתמקם. אתם – רק אל תשכחו גם אתם להעלות תמונות כדי שנקנא! (P:) גם כן תוכלו לשתף בחופשיות המלצות מבלי להמתין לשאלות של אחרים.

טיפים למטיילבאמת שתוכלו לשאול בחופשיות מלאה על כל מה שקשור לחופשה שלכם, אנשים בקבוצות הללו ישמחו לתת לכם מענה לשאלותיכם – והכל על מנת שתהיה לכם חופשה רגועה, מהנה, מספקת, מאושרת וכל מילה חיובית רק תוסיף!טיפים למטייל

כל מה שעליכם לעשות זה לחפש את המדינות שאתם אוהבים, מתעתדים לטוס אליהן, מעוניינים לחקור עליהן, שהייתם בהן ורוצים לתת מענה לשאלות של האחרים – תלחצו, תעשו לייק ותשאלו או תענו! אפשר גם לעלות תמונות של חוויות שלכם כדי להראות לאחרים כי אפשר ליהנות בכל מקום.
טיפים למטיילראו לדוגמא – הקבוצה למטיילים הכי גדולה היא יפן למטיילים – שתכף חוצה את 8,500 לייקים. כל שאלה שנשאלת שם נענית עד 3 דקות בממוצע, שזה מטורף!

טיפים למטייל

אירופה:

דרום אמריקה:

מרכז אמריקה:

צפון אמריקה:

אפריקה:

אסיה:

 

אם יש לכם הערות, שאלות – אני כאן לרשותכם בכל אמצעי תקשורת ב-תכנון טיול.

תיהנו בחופשה!!!

 

טיפים למטייל – קבוצות הפייסבוק שייתנו לכם בכייף!
5 (100%) 7 votes

1 תגובה
  1. ערן says

    בורונדי למטיילים 😀 😀

השאר תגובה

Your email address will not be published.