ספורט אתגרי, משמעות הכיסוי, יתרונות וחסרונות, וההבדלים בין חברות הביטוח

0 476

ספורט אתגרי

משמעות הכיסוי

מדובר בהרחבה בעלות כספית נוספת מעבר לכיסוי הבסיסי אותו אנו רוכשים. ההרחבה כוללת ספורט במסגרת תחביב בלבד של המבוטח ולא ספורט תחת התאגדות ספורט או מקצוע.

ההבדל בין ספורט אתגרי לספורט חורף

אנו חייבים לדעת שישנו הבדל בכיסוי הביטוחי ובעלות הכספית בין ספורט חורף לבין ספורט אתגרי. העלויות שונות, והכיסוי מוגדר אחרת.

ספורט חורף – מוגדר לפעילות ספציפית בלבד, כגון: סקי שלג, סנובורד, מזחלות שלג וכדומה.

ספורט אתגרי – מוגדר לפעילויות הבאות:

  1. מוטורי – יבשתי: רכיבת שטח, אופניים או אופנוע, מוטוקרוס, נסיעה בדרך עפר ברכב 4X4, סקייטבורד, רולר בליידס.
  2. ימי:  אופנוע ים, גלישת גלים, גלישת רוח, סקי מים, שייט קיאקים, רפטינג, בננות, מצנח גלישה, צלילה בכפוף להסמכה, שייט יאכטה.
  3. גבהים: גלישה מצוקים, סנפלינג, טיפוס הרים וצוקים, באנג’י, טיפוס קירות, טיסה בכדור פורח, צניחה חופשית, רחיפה לא ממונעת (Paragliding – גלישה אווירית לא ממונעת, דאייה).

מה לא כולל הביטוח

פעילות תוך כדי היריון. ספורט חורף. אי ציות לנהלי בטיחות בהתאם להוראות האתר במקום. ספורט אתגרי באמצעות התאגדות ספורט או תחרות רשמית.

חברים יקרים!

שימו לב ודגש על עניין הספורט האתגרי, לפעמים אנו כמבוטחים מקלים ראש בעניין וכל פעילות של אופנוע ים ו/או נסיעה לטיול ג’יפים הכי פשוט, והכי פחות מסוכן ואנו לא מודעים לעובדה שהדבר אמור להיכלל תחת ספורט אתגרי ולא תחת הביטוח לנסיעות לחו”ל הרגיל.

ההבדלים בין חברות הביטוח

ספורט אתגרי כפוף לרשימה של פעילויות, ייתכן וישנם שינויים בין החברות ובענפי הספורט המבוטחים. אני ממליץ לבחון את הפעילות הרצויה והאם היא מבוטחת תחת ההגדרה.

דבר נוסף חשוב שכדאי לדעת

מבוטחים הפונים לערוצים הישירות ו/או לרכישה אינטרנטית, לרוב רווחת אצלהם הדעה, שהם חוסכים בעלויות הביטוח, אולם לא כך. הרוב המוחלט, לא תמיד מבין ביטוח ומשמעות הכיסוי, ואת הצורך לרכישת כיסוי נכון ו/או שלא לצורך. חשוב לדעת שעריכת ביטוח באמצעות משווק מורשה, היא אותה עלות כספית כמו בערוצים הישירים ועם הרצון לשמור על הלקוח נכונה לטווח ארוך.

המלצתי אליכם, לקבל שירות אישי ומקצועי, ולא לחסוך מעצמכם את היכולת לקבל מידע מקצועי מאיש מקצוע.

אשמח לענות על שאלות בתחום.

 

הזמינו ביטוח נסיעות לחו”ל דרך רז למטיילים ואני אעניק באופן אישי עבור כל אחד מכם הטבה של 100 ש”ח (ההטבה הינה עד 31.12.2017) – צריך לציין שזה דרך רז למטיילים או רז ביר או קוד הנחה: 6244237.

לפרטים נוספים ולהזמנת ביטוח נסיעות לחו”ל לחצו דרך הלינק – ביטוח נסיעות לחול פספורטכארד.

נשמח לענות על שאלות בנושא ביטוחי נסיעות לחו”ל, ניתן לפנות לדור 052-8909822, יש לומר שפניתם דרך רז למטיילים, דרך רז ביר או דרך קוד הנחה: 6244237, לקבלת ההטבה של 100 ש”ח)

רז ביר, מנכ”ל רז למטיילים עם רם נבטי, משווק מורשה ביטוחי נסיעות לחו”ל.

לקרוא את שאר נושאי ביטוח נסיעות לחו”ל? לחצו כאן.

השאר תגובה

Your email address will not be published.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.